ДОСТАВКА І ОПЛАТА

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ?

Якщо запит надходить після 17:00 — до вас телефонує наш співробітник і уточнює наявність асортименту та можливість виконання замовлення. За ідеальних умов замовлення буде прийняте і відправлене в роботу після 17:00 цього ж дня.

Мінімальна сума — 250 грн.

Максимальна сума — 4000 грн.

В принципі, максимальна сума — необмежена, але якщо ви хочете оформити замовлення на суму вище 4000 грн, потрібно враховувати, що для його формування, виробництва і збору знадобиться трохи більше часу (немає нічого неможливого).

ЩО ЩЕ КОРИСНО ЗНАТИ?

Після успішної оплати ви потрапите на «дякую сторінку», а співробітники магазину MMC на Єврейській, 29, що денно пильнують за замовленнями з сайту миттєво зв'яжуться з вами для уточнення необхідних деталей, за вказаним у формі номером телефону (тому залишайте лише актуальний для зв'язку номер).

Будь-яке замовлення можно забрати самостійно в нашому магазині на вул. Єврейська, 29.

Доставка здійснюється за допомогою сервісів таксі та оплачується окремо, вартість варіюється від 100 до 200 грн (в залежності від району міста та відстані).

ДОСТАВКА ВИКЛЮЧНО ПО МІСТУ ОДЕСА?

Так! Але ви можете спробувати здійснити замовлення будь-яким іншим зручним для вас способом, для цього зв'яжіться з нашим менеджером +38(093)-056-57-10 і разом ми обов'язково щось вигадаємо.

ОПЛАТА

Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380 (44) 2000922, b2bsupport@portmone.me

SVG__Portmone_mc_vs_1159x220_edited.jpg