top of page

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ?

Ви оплатили замовлення? Замовлення прийнято! Якщо запит на доставку на поточний день надходить після 17:00, наш співробітник може зателефонувати вам, щоб повідомити про наявний асортимент і в разі чого — скорегувати або підтвердити.
За ідеальних умов замовлення буде прийняте і відправлене в роботу після 17:00 цього ж дня.


Після оплати ви потрапите на «дякую сторінку» — це означає, що замовлення здійснено успішно і воно вже в роботі. 
За потреби, співробітники магазинчику MMC зв'яжуться з вами для уточнення необхідних деталей, тому переконайтеся, що залишили актуальний для зв'язку номер у відповідній формі.

ЩО ЩЕ КОРИСНО ЗНАТИ?

Мінімальна сума — 250 грн.

Максимальна сума — 4000 грн.

В принципі, максимальна сума — не обмежена, але якщо ви хочете оформити замовлення на суму більше 4000 грн, потрібно враховувати, що нам знадобиться трохи більше часу на виробництво, підготовку і пакування  (не неможливо).


Будь-яке замовлення можна забрати самостійно в нашому магазині на вул. Єврейська, 29.

Доставка здійснюється за допомогою сервісів таксі та оплачується окремо, вартість варіюється від 100 до 200 грн (в залежності від району міста та відстані).

ДОСТАВКА ВИКЛЮЧНО ПО МІСТУ ОДЕСА?

Так! Але ви можете спробувати здійснити замовлення будь-яким іншим зручним для вас способом, для цього зв'яжіться з нашим менеджером +38(066) 644-00-32 і разом ми обов'язково щось вигадаємо.

ОПЛАТА

Оплату забезпечує національний платіжний сервіс UAPAY. Оплата замовлень здійснюється за допомогою банківської карти і систем безпечних платежів: Visa, MasterCard, Privat24, Apple Pay, Google Pay — в суворій відповідності до вимог платіжних систем Visa Int. і MasterCard Europe Sprl.


Після успішного завершення операції ви бачите підтвердження, що платіж пройшов і потрапляєте на «дякую сторінку».

Платіжні сервіси
bottom of page